BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

VB.NET FEJLESZTŐ

Szoftverfejlesztő pozícióba keresünk új kollégát!
Munkavégzés helye: Budapest (Remote munkavégzés lehetséges)

  • Egy nemzetközi vállalat globálisan használt applikációjának fejlesztése

  • Kapcsolattartás az ügyféllel, üzleti igény felmérése és a technikai specifikáció elkészítése

  • A munkaidő 65%-ban: kód írása, karbantartás, elemzés

  • 30%-ban: az applikáció konfigurációjának módosítása grafikus felületen keresztül

  • 5%-ban: a felhasználói problémák megoldásainak kezelése

  •  Minimum 4 év fejlesztői tapasztalat .Net (2.0-4.5)

  • TSQL/MS SQL adatbázis ismeretek (2012-2016)

  • C#/ASP.Net/Ajax/VB.Net/VB.Script ismeretek

  • LDAP/IAG (One identiy) ismeret

  • MIM/FIM

  • Powershell tapasztalat

  • folyékony angol nyelvtudás

  • Kiemelkedő bérezés

  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör

  • Inspiráló, nemzetközi környezet

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

amit mi adunk

Feladataid lesznek

szakmai elvárás

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center