BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

SENIOR ORACLE DBA

Budapesti banki ügyfelünkhöz keresünk Oracle adatbázis adminisztrátor pozícióba új kollégát!

Feladataid lesznek

  • Tervezési, telepítési feladatok Oracle adatbáziskezelő környezetben.

  • Magas rendelkezésre állású, HA/DR adatbázis környezetek tervezése, üzemeltetése.

  • Adatbázis mentések kialakítása, visszatöltési igények végrehajtása együttműködve a társterületekkel.

  • Monitoringgal kapcsolatos teendők ellátása, riasztások, hibák kezelése, incidenskezelés, készenlét biztosítása.

  • Folyamatos adatbázis optimalizálás.

  • Dokumentálációk kezelése.

  • Az adatbázis üzemeltetési sztenderdek, szabályozások kialakításában, formálásában, illetve ezen szabályok betartatásában való aktív szerepvállalás.

Szakmai elvárás

  • ORACLE PL/SQL ismeretek

  • Legalább 4 éves tapasztalat hasonló területen

  • Üzleti folyamatok ismerete

  • Angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • minimum 3 év Oracle adatbázis üzemeltetői tapasztalat

  •  PL/SQL ismeret

  • Angol nyelvtudás középfokon

Amit mi adunk

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center