BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

BANKI RENDSZERSZERVEZŐ

Banki ügyfelünk támogatására keresünk új kollégát csapatunkba.

  • Bankkártya rendszerekkel kapcsolatos IT oldali szervezési feladatok ellátása

  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, igények felmérése, elbírálása, aktív kapcsolattartás a fejlesztőkkel

  • Részvétel a fejlesztési projektekben (dokumentumok elkészítése, fejlesztések koordinálása, tesztelési tervek készítése, informatikai tesztek elvégzése)

  • Az üzleti igényeket megvalósító informatikai támogatás részletes funkcionális specifikálása, részvétel az implementálásban

  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

  • Új technológiai megoldások folyamatos figyelése, feltérképezése

  • Az érintett rendszerek dokumentációinak elkészítésében való részvétel

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves rendszervezői tapasztalat bankkártya kibocsátás és/vagy elfogadás területen

  • Jó szóbeli és írásbeli kifejezőképesség, önállóság, kezdeményező készség, eredményorientáltság

  • Problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód, dinamizmus

  • Határozott fellépés

  • Csapatmunkára, és önálló munkavégzésre való képesség

  • Rugalmasság, alaposság, precizitás, magas stressztűrő képesség

  • Tárgyalási szintű angol nyelv tudás

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

Amit mi adunk

Feladataid lesznek

Szakmai elvárás

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center