BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

MIDDLEWARE SPECIALIST

Banki ügyfelünk támogatására keresünk új kollégát Weblogic tapasztalattal.

Feladataid lesznek

  • Banki rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-knak megfelelően

  • Napi üzemeltetési tevékenységekben aktív részvétel

  • Kapcsolattartás a társterületekkel

  • Dokumentáció ellenőrzése

  • Folyamatos javaslattétel a belső működés fejlesztésére

  • legalább 2 éves nagyvállalati környezetben működő, magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Java alapú alkalmazások 1 éves üzemeltetésében szerzett gyakorlat

  • legalább 2 éves alkalmazásszerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Linux ismeretek

  • LDAP ismeretek

  • Script nyelvek ismerete

  • Monitoring ismeretek

  • Log elemzési tapasztalatok

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat

  • Weblogic,  Jboss, Tomcat üzemeltetési tapasztalat

  • Konténer technológiák ismerete (Docker)

  • Devops eszközök ismerete (Jenkins, Nexus, Bitbucket, Ansible)

  • ITIL v3 foundation ismeretek

  • Tanúsítványkezelési ismeretek

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

Szakmai elvárás

Amit mi adunk

ELŐNYT JELENT

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center