BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

Senior IT Project manager

Több éves projektmenedzseri tapasztalattal rendelkezel? Mázli, mert Székesfehérvári autóipari beszállító partnerünk számára keresünk IT infrastruktúra projektmenedzsert!

Feladataid lesznek

  • ​Nemzetközi IT migrációs projektek ütemezése, vezetése

  • Kockázatkezelés, költségek optimalizálása

  • Projekttervek kidolgozása az előrehaladás nyomon követésére

  • Műszaki megvalósíthatóság biztosítása

  • Steakholderekkel való kapcsolattartás

  • Projekt módszertani irányelvek betartása

  • Kapcsolódó dokumentáció elkészítése​​

  • Legalább 5 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Migrálási projektekben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság

  • Előny: PMP/Prince2 certificate

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

Szakmai elvárás

Amit mi adunk

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center