BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

MIGRATION ENGINEER

Mi készen állunk a cég eddigi történetének legnagyobb projektjére. És te? Székesfehérvári vagy budapesti munkavégzéssel keresünk partnerünk számára új kollégát!

Feladataid lesznek

  • ​​Részt veszel egy multinacionális gyártócég történetének legnagyobb informatikai projektjében

  • End User Infrastructure Integration (EUII)

  • Kliens gépek és felhasználók migrálása target AD-ba és O365 tenantba (AD2AD / O365 to O365)

  • A projekt során előforduló hibák elhárítása

Szakmai elvárás

  • Legalább 5 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Migrálási projektekben szerzett tapasztalat(On-premise to Cloud / Cloud to Cloud)

  • Felhőalapú alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Erős Azure/AWS ismeretek

  • Cloud secutrity ismeretek

  • Scripting ismeretek (PowerShell/Python)

  • Enterprise környezet ismeret

  • Scrum módszertan ismeret

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság

Amit mi adunk

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center