BETTERMORE_feher_sarga.png
  • Grey Instagram Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon

PROJECT ENGINEER

Ha egy kihívásokkal teli, izgalmas, új feladatkört keresel, akkor kattints és jelentkezz!

Feladataid lesznek

  • Egy multinacionális gyártócég életének legnagyobb informatikai projektjében veszel részt.

  • Nemzetközi telephelyekről a kiválasztott informatikai rendszerek Magyarországra migrálása.

Szakmai elvárás

  • 5+ év szakmai tapasztalat hasonló területen

  • Utazási hajlandóság

  • Angol szakmai nyelvtudás

  • Enterprise környezet ismeret

  • Migrálási tapasztalat (On-premise to cloud/Cloud to cloud)

  • Windows OS management/troubleshooting (Windows client/Server)

  • AD management/troubleshooting (Core + Group policies)

  • Network (Troubleshooting)

  • Scripting (PowerShell)

  • O365 ismeretek (Exchange/SharePoint/OneDrive/Skype)

Amit mi adunk

  • Jó hangulatú csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Rendszeres csapatépítők

  • Szakmai képzések

  • Karrierút egy stabil hátterű, növekvő cégnél

  • Home office lehetőség

FELTÖLTÉS

MÉG KERESED AZ IGAZIT?

#follow us!

 Bazilika

 Arany  János utca  METRO

 Szabadság Tér

Írj Nekünk!

Better More Consulting Kft. 1054 Budapest Szabadság tér 7. Bank Center